ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kadın Fular Modelleri

Kadınlar, kıyafet kombinleri yapar iken sadece alt giyim ve üst giyim kombini yapmazlar. Kıyafetlerinin yanında takı, çanta, ayakkabı, şık kadın kemer modelleri, fular, saç tokları, güneş gözlüğü, saat gibi birçok farklı ürünü kullanırlar. Bu tarz aksesuarlar, kıyafetlerin daha şık ve havalı görünmesini sağlayan detaylar olarak karşımıza çıkmaktadır. Kadınlar modaya öncülük ederek çeşitli aksesuarlar ile kombin yapmayı her zaman sürdürmüşlerdir.

Aksesuar denilince akla gelen ürünlerden birisi de fularlardır. Fularlar, kadınlar için hem yazlık hem kışlık olarak tercih edilebilecek boyun aksesuarları olarak bilinmektedir. Özellikle de sade kıyafetler için son derece uygun kullanıma sahip fular modelleri sadeliğe hareket katacak niteliktedir.

En Şık Takımlar İle Fular Kullanımı

Üst giyim ürünlerinde bisiklet yaka, yuvarlak yaka gibi düz modeller, fular veya kolye gibi aksesuarlar için uygundur. Hem takım kıyafetin düzlüğünü hem de genel kombinin görüntüsünü etkileyerek daha farklı bir havaya sokan fularlar birçok farklı çeşitte karşımıza çıkabilir. Renk, desen, model, kumaş gibi konularda çeşitlenen fularları istediğiniz şekilde kombininize destek olarak kullanabilirsiniz.

Siyah, kırmızı, lacivert, kahverengi, bordo, mürdüm, beyaz, mor, pembe, sarı, turuncu, yeşil, mavi, bej, ekru gibi çeşitli renklerin tek başına fularda vücut bulmasının yanında bu harika renklerin birbirleri ile harmanlanmış modellerini de görmek mümkündür. Özellikle de çiçek, bitki, doğa figürlü fularlar son dönemlerde çok popülerdir. Bunun ile birlikte ebru desenlerini fularlarda çok sık görebilmek mümkündür.

Fular modelleri genel anlamda küçük kumaş parçalarıdır ve çok kolay bir şekilde şekil verilerek boyun bölgesinde kullanılabilir. Ancak kış mevsimi için daha büyük boyutlarda ve kalın kumaşlardan üretilen fularlar da bulunmaktadır. Bu anlamda şallara çok benzeyen fularlar kış için de çeşitli modellerde üretilmektedir. Genel olarak boyunda ince bir halde tercih edilen fularları boynun tamamını kapsayacak hatta gerdan bölgesine de denk gelecek şekilde kullanabilirsiniz. Tamamen seçtiğiniz ürününü boyutuna ve sizin zevkinize göre değişen bu durumu dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Aksesuarda Değişmeyen Moda: Fular!

Geçmişten beri moda olma konusunda yerini korumayı başaran fularlar en şık halleri ile Betül Babacan’ da sizler ile buluşmayı bekliyor. Sürekli olarak moda olmayı başaran fularlar en güzel üst giyim ürünleri ile kombin edilerek boyun bölgesinde zarafet kazanmanıza yardım ediyor.

Hem günlük basic giyimde hem de klasik veya resmi giyimde tercih edebileceğiniz çeşitli fular modelleri vardır. Çiçekli, leopar desenli hareketli fular modelleri daha çok casual giyim için tercih edilebilir. Tek renk desensiz fular modellerini ise iş hayatı gibi resmi alanlarda veya düğün gibi özel davetlerde kullanabilirsiniz.

Her Tarza Uygun Kadın Fularları Betül Babacan’ da!

Fularlar, çeşitli modellere ve boyutlara sahip olduğu için her yaş grubundan kadına hitap edebilmektedir. Tarzını yansıtır iken aksesuar kullanmayı seven her kadın fularların gücünden faydalanabilir. Ancak genelde ofis hayatında denk geldiğimiz fularlar, resmi kıyafetlere çok yakışmaktadır. Ofis şıklığını tamamlayan fularlar kalem etekler ve gömlekler ile çok muazzam görünmektedir.

Siz de dilediğiniz şekilde kombinlerinizi zenginleştirmek istiyorsanız fular modellerinden yararlanabilirsiniz. Betül Babacan fularlarını tarzınıza en uygun şekilde satın alabilirsiniz. En uygun fiyatları ile Betül Babacan fularlarını web sitemiz üzerinden inceleyerek sevdiğiniz modelleri sipariş edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR