Teslimat ve İade Koşulları

DEĞİŞİM İÇİN WHATSAPP İRTİBAT TELEFONU:0530 418 3845

 

Değiştirmek istediğiniz ürünleri,siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 3 iş günü içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz.

 

Değişim gönderilerinizin sadece YURTİÇİ KARGO ile gönderilmesi gerekmektedir. "Ve değişim gönderilerinizin kargo ücreti göndericiye aittir. "

 

Farklı kargolarla ödemeli olarak gönderilen ürünler alınmayacaktır.

 

Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla değişim talep edebilirsiniz.

 

Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün değişime alınmayacaktır.

 

Değişim talep ettiğiniz ürünlerin değişim şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra, kabul edilen taleplerin değişimi sağlanacaktır.

 

Yurt dışından gelen siparişleriniz için kargo ücretsiz değildir ve kargonun tarafınızca ödenmesi gereklidir. Yurt dışına gönderilen ürünler de değişim istendiği takdirde, kargo bedeli yine tarafınıza yansıtılacaktır.

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketlerde herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

 

KAMPANYALI ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM  SÖZ KONUSU DEĞİLDİR,ÜRÜN MÜŞTERİYE ULAŞTIKTAN SONRA HAK TALEP EDEMEZ.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR