ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kadın Büyük Beden

Kadınlar, çeşitli bedenlerde olabildiği için kıyafetlerin de çeşitli bedenlerde olması gerekmektedir. Her kadın dildiğini gibi giyinmek ister. Ancak büyük beden giyinen kadınlar için bazen imkânlar kısıtlı olabilmektedir. Betül Babacan büyük beden giyinen kadınlar için çeşitli ürünler tasarlayarak onlara da ulaşabilmeyi hedeflemiştir. Çeşitli büyük beden bluz modelleri, gömlek modelleri, sweatshirt modelleri, elbise modelleri, T-shirt modelleri, triko ve kazak modelleri gibi üst giyim ürünleri büyük bedende bulunmaktadır. Aynı zamanda pantolon, jean, şort, etek, kadın tayt modelleri, tulum, eşofman modellerini de büyük beden olarak bulmak mümkündür.

Kadın Büyük Beden Kombinleri Nasıl Yapılmalıdır?

Büyük beden kadın giyim ürünleri arasında bulunan çeşitli kıyafetler, renk ve desen konusunda da zenginleşerek Betül Babacan’ da sizler için hazırlanmıştır. Büyük beden için çeşitli kombin fikirlerini sizler ile paylaşmadan önce şunu söyleyelim ki kendini daha küçük bedende göstermek isteyenler için püf noktaları bulunmaktadır. Peki,, nelerdir bunlar birlikte inceleyelim.

Büyük beden giyimde çeşitli kombinler yapabilmek mümkündür. Pantolon üzerine giyilebilecek şık modellere sahip üst giyim ürünleri, jean ve T-shirt gibi casual, basic kombinler, etek üzerine tercih edilecek zarif üst giyim modelleri gibi dilediğiniz gibi kombin yapabilirsiniz. Çeşitli aksesuarlar ile de kombinlerinizi daha şık bir hale getirebilirsiniz.

Kadın Büyük Beden Kombinlerinde Püf Noktalar

Büyük beden modelleri arasından kombin yapar iken kendinizi daha ince göstermek istiyor iseniz dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır. Bunlardan birincisi renk seçimidir. Açık renkler insanı olduğu gibi gösterir iken koyu renkler daha ince ve daha zayıf göstermektedir. Kış ayları zaten genelde koyu renkli giyim tarzının hakim olduğu bir mevsimdir. Ancak yaz aylarında açık renkler ile içimiz açılır. Büyük beden de çeşitli renkleri yazın kullanabilir. Fakat beyaz, bej, ekru gibi renkler yerine yeşil, mavi, turuncu gibi renkleri kullanmak dileyenler için daha uygun olabilir.

İkinci önemli konu ise desenlerdir. Desenler insanın vücudunda bazı göz yanılmaları yapabilir. Özellikle de çizgiler bu konuda oldukça şaşırtıcıdır. Yana veya dikeye doğru çizgili modellere sahip kıyafetler giymek istiyor iseniz mutlaka dikey çizgili kıyafetleri tercih etmelisiniz. Dikey çizgi sizi daha ince gösterecek bir desendir. Yatay çizgiler ise aksine sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterebilir.

Üçüncü konumuz ise seçeceğiniz bedenler. Büyük beden giyimde kendi bedeninize uygun seçim yapar iken kıyafetlerinizin üzerinize yapışmayacak kadar yeterli genişlikte olması gerekmektedir. Çünkü çok dar kıyafetler tüm hatlarınızı belirginleştirerek fazla kilolarınızı ortaya çıkarabilir. Aynı zamanda kilolu bile olsanız çok bol giyim de tercih etmemelisiniz. Çok bol kıyafetler sizi daha da kalın gösterebilir. Sadece üzerinize oturmayan kıyafetleri tercih etmeniz yeterli olacaktır. Ancak beden görüntüsünden rahatsız olmayan kişiler için her türlü giyim tercih edilebilir.

Büyük Beden Elbiselerde Kemer Kullanımı

Büyük beden elbiseler, bahsettiğimiz gibi vücudunuzu sarmayacak şekilde olmalıdır. Salaş gelen elbiseler sizleri daha ince göstererek tarzınızı yansıtmanızda sizlere yardımcı olacaktır. Kadın elbise modelleri kadın butik giyim için büyük bedenlerde kemer kullanımı ile de sağlanabilir. En güzel kadın büyük beden elbiseleri kadın kemer modelleri ile hem daha şık hale getirebilirsiniz hem de bel bölgesini daha ince göstermeyi başarabilirsiniz.

Kadın kemer modellerinde özellikle daha kalın kemer modelleri ile bel bölgesindeki fazla kilolarınızı saklayabilirsiniz. Dilediğiniz elbise ile çeşitli kadın kemer modellerini renkleri ve tarzları uyumlu olacak şekilde tercih edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR